ממליצים

גילי יקר

כשקראתי את הסלוגן של מו"ס – לגלות מקומות מופלאים – הופיעה בתוכי שמחה גדולה כי הרגשתי שזאת הדרך הכי הכי טובה בעולם לבטא את מה שגיליתי במסע איתך.

גיליתי בתוכי מקום מופלא, שלא רק שלא ידעתי שהוא קיים בכזה שפע ועוצמה – אלא גם לא דמיינתי שהוא יהיה כה נגיש וכה מיידי בכל רגע בחיי.

בעזרת מפגשים אישיים ושיחות רבות תמכת בי כדי שאוכל להעמיק חקור אל תוך אזורים שחששתי לתת להם להיפתח, כי פחדתי שיש בפנים שד גדול ונורא. בעזרתך גיליתי לא רק שהשד לא כל כך נורא, אלא כשהובלת אותי ביד בוטחת אל תוך המקומות שחשבתי שהם מחשכים נוראים, גילינו שדווקא מתוכם עולים להם מלאכים של יופי וטוב, עדינות נפש אמיתית ושמחת חיים הניזונה מהייעוד העמוד ביותר שלי.

אין לי ספק שלכל אדם שיבחר להיכנס לתוך מסע איתך – מצפה עתיד תבוני ומלא באהבת אדם ופשטות.

אוהב אותך

עברו כבר כמעט 8 שנים מאז, אך עד היום אני מודה לעצמי על אותו היום בו אזרתי אומץ וביקשתי ממך עזרה

אני עדיין זוכר את פניך הרכות ועיניך העמוקות ששאלו אותי – "למה דווקא אני?"

לא ידעתי אז למה, היום אני יודע

שלך בחברות אמת לנצח

גיא

 

 

שם: גידי ברלצקי
עיסוק: מאמן
גיל: 25

הצומת שבא פגשתי את גילי היא צומת של התפתחות אישיוקרייריסטית שלא הייתי סגור על הצעד הבא עבורי. החויה בעבודה אם גילי היא חוויה נעימה ומעמתת. ביחד אם גילי למדתי על מה המשמעות העוצמה והפחד שיש לי באינטמיות על יצירת אינטימיות בכלל. הפכתי בן אדם פגיע יותר בעזרתו והתחברתי יותר למה שמפריע ומונע ממני להתקדם. למדתי לשחרר סיפורים מהעבר ולהתמקד במה שיש. החויה של הויה והווה היא מאד חזקה בסוף התהליכים ואפשר לנשום יותר בקלות. השהות עם גילי מעוררת השראה ועזרה לי מאד להתחבר לעוצמה שלי ולמה אפשרי לי
אני אסיר תודה המפגש איתו הוא אבן דרך משמעותית ומצמיחה בדרד ההתפתחותית שלי. למדתי על עצמי המון.
אני אסיר תודה על המפגש שאת תוצאותיו אני רואה ונהנה מהם לשארית חיי
לדוגמא כמו היכולת להיות באינטימיות ופגיעות גבוהה למשל בת הזוג שלי
בהצלחה בהמשך הדרך

 

 

שמי אן לביא, אני בת 36, נשואה באושר, אם לילדה בת 2 ש.. (תופתעו לשמוע אך) הכי מדהימה ביקום. אני בוגרת תואר שני בספרות אנגלית וכעט, אחרי רצף של הוראה, ניהול וניהול בכיר של מסגרות חינוך בלתי פורמלי אני בעלת בוטיק ללימוד אנגלית למבוגרים, מקום מיוחד במינו הן מבחינת האווירה והן מבחינת איכות ההוראה והתוצאות באנגלית.

אני חיה את חיי במלואם. אני מקפידה שתקוותיי לא יהיו קטנות מחלומותיי. וכן, אני אלופה בלייצר לעצמי צרות, דרמות, בעיות, לופים. אבל אני חובקת אותם כחלק נפלא מחיי, מתגברת עליהם במרץ והעזה, משנה אם צריך, משמרת אם רוצה. אני הולכת קדימה ונהנית מכל רגע בדרך.

את כל זה למדתי מאנשים הנפלאים שסובבים אותי. אחד האנשים החשובים ביותר שפגשתי ברגע קריטי בחיי הוא גילי.

את גילי פגשתי כשהיתי בת 29, בודדה, מבוהלת, אבודה. כל מה שהיה לי בארסנל החיובי – זה התחושה החזקה שיש בי פוטנציאל והידיעה הברורה שהגיע זמן לשנות. מה לשנות, איך לשנות – זה כבר היה מעורפל משהו.

גילי כבש אותי מהרגע הראשון שראיתי אותו. איך, איך כל כך הרבה חום, תבונה, אנושיות, אהבה, חיבוק, מוכוונות יכולים להיכנס אל תוך בן אדם אחד??? איך? אולי זה יישמע גדול מדי, אבל כן, ליד גילי, דרך מילותיו, דרך מבטו יכולתי להסתכל על עצמי אחרת. דרך אמונתו הכנה בי למדתי מחדש להאמין בעצמי, דרך הקשבתו לאחרים למדתי להקשיב גם.

10 ימים של תקשורת הדוקה עם גילי מלווים אותי כבר 7 שנים. הוא נתן לי כלים לתקשר עם עצמי ועם הסביבה בדרך היעילה והאנושית. יש משפטים שהוא אמר שלא עוזבים אותי אף פעם. ולא, אני לא אצטט, צריך לשמוע אותם מגילי.

ואיך המפגש עם גילי שינה את חיי מבחינת התוצאות? אז ככה, תוך שנה לאחר אותם 10 הימים:

1. אחרי 4 שנים של בדידות היתי בזוגיות מדהימה עם מישהי שעכשיו חברה קרובה שלי.

2. היתי בזוגיות מדהימה השנייה שהובילה לנישואין וילדה.

3. אחרי 8 שנים של פחד לבקש קיבלתי העלאה של 300% למשכורת.

4. התקדמתי מתפקיד מורה לתפקיד סמנכ''ל פדגוגיה של חברת חינוך פרטי הגדולה ביותר בישראל.

5. ייסדתי בית

6. סוף סוף, אחרי 11 שנים בארץ התחלתי לסלול את דרכי לתחושת השייכות.

בגדול, המפגש עם גילי אפשר לי לשנות את החיים שלי ככה שהתחלתי לחיות איך שתמיד חלמתי.

 

 

הי.
אני מלני, בת 33. נשואה ויש לי 2 ילדים.

כשפגשתי את גילי, לפני כשבע שנים, האמנתי שלכאוב, או לבכות, זה בעצם לאומר "אני אדם חלש". האמנתי בזה כל כך שלא הבנתי איך אדם כה רגשי יכול להיות גם כזה עוצמתי. מהר מאוד למדתי עד כמה הרגש של גילי, זה בעצם החוזק שלו. וברגע שלמדתי איתו לקבל אותי (את כל ה"חבילה" שמרכיבה אותי...) החיים התחילו להראות אחרת.
בחיים לא אשכח את מפגש השיאצו שבו הוא לחץ ולחץ ולחץ ואני התפוצצתי מכאב... אבל להוציא את זה החוצה ? מה פתאום !
איש יקר לי כל כך ! יש כל כך הרבה דברים שלמדתי ממך. בסדנה, באימונים, ובמפגשים שלנו.
למדתי שלאהוב, וזוגיות, זה גם לאומר את הדברים שכואבים. וזה גם לתקן.
אני היום אמא שיודעת לאומר לבן שלי שטעיתי, שכואב לי, שאני שמחה. אני היום אמא לבן שבזכות הפתיחות שלנו, מאושר, פתוח וחברותי.

מלני קידר

 

 

שלום, רציתי לשתף מתוך הכרותי את גילי.
שמי אורן, בן 39, רווק (נשוי החל מעוד חודש וחצי).

עובד בהייטק וכמטפל שיאצו.
את גילי הכרתי כמנחה בסדנא להתפתחות אישית בה השתתפתי לפני כ-6 שנים.
לאחר מכן, גם סייעתי באותה סדנא, כשגילי הנחה אותה.
זמן קצר לאחר מכן, גם עברתי אימון במפגשים אישיים עם גילי.
בכל המפגשים האלה, ובעיקר באימון האישי, גילי העמיד בפניי מראה. מראה ששיקפה לי איך אני מתנהל בעולם.
גילי לימד אותי לאהוב, ובעיקר את עצמי.
גילי הוא אדם מלא אהבה. בעל יכולת יוצאת מן הכלל לראות אותי לעומק ותמיד להגיד בדיוק את הדבר הנכון אשר חודר עמוק לנשמה ומאפשר לי לעשות עוד צעד בהתפתחות האישית שלי.
אין לי ספק שההתפתחות האישית שלי לאורך השנים האחרונות ובעיקר הזוגיות הנפלאה שיש לי כיום, התאפשרה בזכות מה שגילי פתח ואפשר אצלי.

אורן מלמד

 

 

רציתי לשתף אתכם בהיכרות שלי עם גילי. את גילי פגשתי לפני כ- 6 שנים, כשהיה מנחה ומאמן של סדנת "מקור" בה השתתפתי כמסייעת. גילי התגלה כאדם עמוק, רגיש ואכפתי, ממנו למדתי המון על היכולת שלי לקבל את עצמי ואת הדברים שקורים לי בחיים בקלילות ובהנאה, למצוא פתרונות חדשים, להתייעץ ולהסתייע באחרים ולתת לעצמי מרחב. כשנה מאוחר יותר פניתי לגילי וקיבלתי גם שיאצו מדהים וגם עברתי איתו תהליכי המשך של התפתחות אישית, שסייעו לי למצוא זוגיות נכונה עבורי :) גילי, איש יקר ואהוב, אני תמיד שמחה ללמוד ממך. הדרכים בהם אתה ויוליה עוברים עם ילדיכם מופלאה בעיניי, מלאת השראה ומופת ללימוד מתמשך. יישר כח, עלה והצלח ושיהא שפע טוב, בריאות והצלחה שורים במעונך לעד.

ענבר בן ציון – רגרמן

 

 

גילי בשבילי היה יהיה ונמצא בכל מקום שאני צריכה חיזוק מבחינה רגשית כדי להתמודד עם הקשיים

פגשתי את גילי אחרי כמה סדנאות שעברתי כדי לחזק וללמוד להשתמש בכלים שיש בי ולא ידעתי. חליתי ולא הצלחתי לחזור למקום נוח בחיים, לא הצלחתי לראות שאני אותו בן אדם רק יותר איטי. רק עם העזרה ההכוונה הנכונה של גילי, דרך הדמיון והאמפתיה שהוא הביא, למדתי שמה שהיה עדיין ישנו ולא איבדתי אותי. אני יותר איטית אבל לא השתנה בי כלום.

האופטימיות והתמיכה של גילי היו לעזרה בלתי פוסקת. לאורך כל התהליך הוא צופה ותמך בי בגובה העיניים. הוא הביא אותי להחלטה מה טוב לי על ידי שאפשר לי להסתכל על הדברים מנקודת מבט שונה ואז זה ניטמע בי.

ועל זה אני מודה לו במילה אחת פשוטה אבל אומרת את הכל תודה Gracias

גולדי הופמן בת 63 שנה