יוליה בן משה - מנהלת מסעות שינוי

חבריי, ממקיף ו' באר שבע, כתבו עליי בספר המחזור "המסע אל הפסגה, גילוי חופים רחוקים הדבקות במטרה הם שהפכו אותך לאדם כה מיוחד כפי שהינך היום". זה נכתב כשהייתי בת 18.

היום 24 שנה אחרי. אני יודעת שהם צדקו.

מבחינת מקצועית, הלכתי את כל הדרכים על מנת לממש את מה ששאפתי כילדה. לעזור לאנשים לממש את מי שהם ולחיות בסביבה בטוחה עבורם למימוש זה. בתחילת דרכי המקצועית, כשעוד לא היה לי מגובש סופית מה ארצה לעשות כשאגדל, למדתי תואר ראשון כלכלה ומדעי המדינה, תואר שני, מנהל ציבורי, וכמו שרק התחיל להתפתח העיסוק שנקרא ייעוץ ארגוני, הייתי בתוכנית הראשונה של הבית ספר לפיתוח מנהלים של האוניברסיטה הפתוחה, להכשרת יועצים ארגוניים. עבדתי עם גופים גדולים במגזר הציבורי, כי האמנתי שמשם יווצרו השינויים הגדולים- עבדתי עם צה"ל, משרד החינוך, המוסד לביטוח לאומי, משרד הרווחה, הסוכנות היהודית , ג'וינט ישראל ועוד. בהמשך בשנות העלייה הגדולות ממברה"מ שילבתי את סיפורי האישי כמהגרת ועסקתי עם גופים אלה בשילוב העולים בחברה הישראלית.

במקביל כשהיה ברור לי שהשינויים האמיתיים לטובת עולם טוב יותר יקרו מהאדם הפרטי הנחיתי והעצמתי אנשים במשך שנים בסדנאות להתפתחות אישית.

מבחינה אישית, חציתי כל נהר, וטיפסתי על כל הר כדי להתמודד עם אתגרי החיים. יצרתי זוגיות, אחרי שנים של לבד, התברכתי בשלושה ילדים מדהימים שכל אחד מהם הוא מתנה נדירה, התמודדתי עם שכול ואובדן, כיום מנהלת הרבה מאבקי אור על מנת להיות חברה טובה יותר. התמודדויות ומאבקים שרק חיזקו את האדם שהייתי בגיל 18.

Moose הוא תכלול של כל מסעות חיינו האישיים והזוגיים, של גילי בעלי, וביטוי של רצון עז ויכולת שאינה מוטלת בספק להעצים אחרים במסעותיהם.